Sponzorski paket

Svojim nenametljivim prisustvom, potencijalni partneri GKS omogućavaju sebi da budu u stalnom i prisnijem kontaktu sa članovima kluba, ostalim ljubiteljima golfa i njihovom bližem i širem okruženju.

Zato za svoje partnere želimo da napravimo idealno okruženje za prenošenje efektnih poruka i zajedno sa njima smo spremni da ih stalno unapređujemo.

Želimo da naglasimo da smo ovaj prostor rezervisali za samo 4 partnera po sezoni, što celom programu daje na autentičnosti i kvalitetu.

Svojim partnerima nudimo:

• Aktivni baner na zvaničnom sajtu GKS
  • Logo/Link na svim GKS stranicama na socijalnim mrežama
  • Logo/link u potpisu svih informativnih mejlova ka članovima
  • Postavljanje logotipa na štampane sezonske liflete
  • Mogućnost opremanja članova GKS brendiranom opremom i deljenje proizvoda ili propagandnog materijala

Vrednost sponzorskog paketa je 1.000 EUR (uključujući PDV) i odnosi se na kalendarsku godinu, zaključno sa 31. decembrom.

Program se može nadograditi i prilagoditi, a kroz partnerski odnos ćemo ideje pretvoriti u realnost.