GKS Liga Jesen na polovini puta

U tradicionalnom terminu rezervisanom za igru članova Golf kluba Sava, juče je odigrano treće kolo jesenjeg izdanja klupske lige.

IMG_5464_1600x1200

Na teren na Adi Ciganliji izašli su golferi i golferke koji su se takmičili na 9 i na 18 rupa.

Kod onih takmičara koji su odigrali od prve do devete rupe, najbolje Stableford neto rezultate po kategorijama, od prve do treće, zabeležili su Marko Rakić (17), Vladimir Milićević (17) i Alfredo Maravić, koji je odigrao 18 poena.

IMG_5517_1600x1200

Najbolji rezultat u prvoj kategoriji golfera koji su igrali na osamnaest rupa odigrao je Borislav Todorović (34) što je za sedam bilo bolje od drugoplasiranog Dalibora Đurđića i devet od trećeg, Koste Ginića.

U II kategoriji najbolje je odigrao Živorad Radivojević sa 36 poena, čime je „odbranio“ hendikep. Poen lošije odigrala je Svetlana Ranđić koja dokazuje da je u sjajnoj formi, dok je treća pozicija pripala Božidaru Prici sa 33 poena.

FotorCreated 2_1600x900

Naredno okupljanje golfera i golferki u okviru četvrtog kola GKS Lige Jesen, planirano je za naredni petak, 30. septembar.

Pozivamo vas da se prijavite. Dobrdošli i dobra igra!